בוהו שיק, שמלות כלה בסגנון בוהמייני.

בוהו שיק הוא סגנון עיצובי שמגיע משנות השישים של המאה הקודמת. הסגנון הבוהמייני התפתח בהשראת "ילדי הפרחים" זו הסיבה גם שחלק מייחסים סגנון עיצובי זה לשמלות כלה רטרו או וינטאג'. יש משהו בזה אך, הסגנון הבוהמייני הוא חלק מאוד קטן ממה שנקרא רטרו או בטעות וינטאג'. שמלות הכלה בסגנון זה יחשבו לשמלות כלה רומנטיות מכיוון שהן נשפכות על הגוף צמודות או רחבות הן מחמיאות לגוף הכלה.

בזמן חיפוש אחר השמלה המושלמת, קיימת תחושה רווחת בעולם הכלות, כי קיים רצון לשבור את המראה הכבד, המסורבל שאוסף אותך בתוך מחוך.

אותן כלות ביום האירוע רוצות להרגיש קלילות, רעננות ולהצליח ליהנות במהלך הערב מבלי להרגיש  כלואות בתוך שמלה מכבידה.

לכן סגנון הבוהו שיק תופס מקום כל כך נכבד בעיצוב שמלות הכלה בעולם האופנה.

סגנון הבוהו שיק הינו טרנד אופנתי שמתכתב עם האופנה ההיפית של שנות השישים והשבעים.

תקופת וודסטוק וילדי הפרחים גורמת לך להרגיש קלילה, נועזת, סקסית, חופשיה ומשרה מראה צעיר, כייפי ולא מתאמץ.

התקופה הזאת מאופיינת בשפע של בדים ושילובי בדים שונים, תחרות אקלקטיות, גזרות נשפכות וקלילות, קווים ארוכים, שסעים ואקססוריז מיוחדים שיוצרים יחד מראה מושלם לערב הקסום שלך.

שמלות אלה יתאימו לרוב לכלה שרוצה ליצור מראה בעל אופי רומנטי, טבעי ולא מתאמץ בין אם זאת שמלה צמודה, אוברסייז, בעלת שרוול ארוך או כתפיות דקות. המראה הבוהמייני מתאים לכלות החופשיות שתמיד מתארים אותן כ "רוח חופשית", לרוב מתאפיינות בחיבור לאמא אדמה, לנשיות מתפרצת ובעיקר לעצמן. כלות אלה לא רוצות להרגיש "מחופשות" אלא להיות עצמן ביום החתונה.

בוהו שיק נועם פרוסט בשמלת כלה שבוע האופנה 2017

בוהו שיק –  אביזרים.

מראה הבוהמה מאופיין בהרבה אביזרים כמו: חגורות, כתרים ותכשיטים שמשלימים את מראה השמלה ועושים אותו מיוחד.

כתר כלות

סגנון עיצובי התכשיטים גם הוא מחבר בין בוהו שיק לאורבני ומאוד מתקשר עם הטבע. זהב מעוצב בחלקי אנטומיית הציפור המסמן את הערגה למעוף הציפור. שוב חוזרים לאישה הטבעית והמשוחררת שמאפיין את הסגנון.

שמלות כלה אורבניות

שמלות כלה אורבניות הן שמלות כלה שמתאימות לכלה העירונית לרוב יהיו שמלות לכלות עירוניות ועכשוויות. צו האופנה העכשווי זה מה שמוביל את הקו העיצובי. לרוב סגנון זה מתאפיין בגלאם וזוהר. מתאים לכלות אופנתיות במיוחד. לרוב סגנון זה לקוח מעולמות הערב, הגאלות למינהן והשטיחים האדומים.

סגנון זה שואב השראות מעולמות הארכיטקטורה והאומנות המודרנית. כמו גם, מעולם ההוט קוטור.

שילוב של שתי סגנונות אלה נותנים מענה לכלה העירונית שמתחברת לרוח תקופת ילדי הפרחים אך לא מוותרת על המראה האורבני המדוייק, הנקי עם הקווים האלכסוניים החדים.

שמלת כלה על השטיח האדום
אין תגובות

Sorry, the comment form is closed at this time.


Notice: ob_end_flush(): failed to delete and flush buffer. No buffer to delete or flush in /home/arieltoledanoco/public_html/wp-content/plugins/google-webfont-optimizer/google-webfont-optimizer.php on line 372