מעצב שמלות כלה אריאל טולדנו

מה ההבדל בין מעצב שמלות כלה למעצב שמלות RTW

מעצב שמלות כלה עובד קצת אחרת ממעצב שמלות RTW.

RTW – ready to wear  השמלות שנמצאות בכל החנויות והרשתות והן לפי מידות שמאל מדיום לארג' וכו'.

מעצב שמלות כלה, מתחיל בעצם את הדגם אותו הכלה תלבש ביום חתונתה מאפס, לעומת RTW שהדגם כבר מעוצב ותפור לפי מידות קבועות.

התדמיתן לוקח מידות וגוזר לפי מידות הכלה, באופן פרטני ומתייחס לכל קימור וכל היקף על מנת להתאים לכלה את השמלה המדוייקת ביותר.  בRTW תדמיתן לוקח מידות כלליות ומתאים אותם למידות כלליות הנהוגות בתחום.

התופרת תופרת את הבגד מא-ת והתפירה נעשית בתוך הבית עצמו ולכן לשמלת כלה צריך מספר מדידות בין 3-5 על מנת להתאים את השמלה באופן מושלם. בכל מדידה מתבצעת בדיקה ששימלת הכלה מתקדמת כרצוי לעומת הRTW שאין עניין פרט למדידה אחת בחנות.

מעצב שמלות כלה טוב יודע לזהות את צרכי הכלה ואופיה ולהתאים דגם מהקולקציה בשילוב עיצוב אישי

כל כלה היא ייחודית גם במבנה גופה וגם באישיותה. מעצב שמלות כלה טוב ידע לזהות את אופיה של הכלה ולכוון אותה לדגמים הרלוונטים לגופה ולאופיה. במידה רבה גם לצאת לעיצוב אישי לפי  פרמטרים אלו.

מעצב שמלות כלה, בנוסף להיותו מעצב צריך גם אינטילגנציה רגשית גבוהה מאוד מכיוון שהוא במגע ישיר עם הלקוחה לכן, צריך להיות קשוב לצרכיה ולקחת בחשבון שזהו היום הגדול בחייה.

מעצב RTW לא בא במגע ישיר עם לקוחות רק עם בוטיקים וספקים.

מעצב שמלות כלה בתל אביב אריאל טולדנו וחן כפרי

לדוגמה: כלה שלנו חן כפרי  שאהבה דגם מסויים אך רצתה טופ צנוע יותר שיותר מתכתב עם חלומה לשמלה המושלמת

ההבדל בין מעצבי שמלות הכלה השונים

ישנם הרבה סוגים של מעצבי שמלות כלה אך, ישנם הבדלים ברורים בין הקבוצות השונות.

  • מעצבי שמלות כלה שלא למדו ולא עבדו בבתי אופנה גדולים – על פי רוב ההתחלה שלהם תהיה בסטודיו ביתי והכלות הראשונות יהיו חברות ומשפחה. שמלות הכלה שלהם יהיו הזולות בשוק אך, לא ידעו להשתמש בבדים איכותיים ובטכניקות תפירה וגיזרה אשר מתאימות ללובשת. חלק גדול מהקולקציה תהיה מועתקת ממעצבי שמלות כלה מובילים. כאן ההמלצה שלנו היא להיזהר יש לנו הרבה לקוחות שהתחילו תהליך והגיעו שבועיים שלושה לפני החתונה ללא שמלה ובלחץ אדיר.
  • מעצבי שמלות כלה שלמדו אך לא עבדו בבתי אופנה גדולים –  כאן בעצם ישנו ידע נרחב בעיצוב ובבחירת הבדים אך חסר פרקטיקה וידע באופנה עכשווית גם מעבר לים. מבחינת המחיר הוא לא חד משמעי ותלוי מותג, אצל חלקם הוא זהה למעצבי שמלות כלה שלמדו ועבדו בבית אופנה גדול לעיתים אף יותר גבוה ובחלקם במחיר ביניים.
  • מעצבי שמלות כלה שלמדו ועבדו בבתי אופנה גדולים – לחלק הזה נכנסים מעט מאוד מעצבים בארץ אך הם בעצם הרמה הכי הגבוהה של מעצבים ככלל ומעצבי שמלות כלה בפרט. הם לרוב מבינים בבדים ובטכנולוגיות תפירה גם מהלימודים וגם מהעבודה הפרקטית בבית אופנה גדול הם גם אלו שתראו עיצובים שלהם במגזיני אופנה בארץ ובחו"ל והם בעצם הטופ של מעצבי שמלות הכלה.

לפני בחירת שמלת הכלה ליום המיוחד שלך, יום שבו כל העניים נישאות אלייך אנחנו פה בשבילך!

איך לבחור שמלת כלה המדריך שלנו

מעצב שמלות כלה אריאל טולדנו

פרסום במגזין "ווג" שמלת כלה בעיצוב אריאל טולדנו משבוע האופנה תל אביב

גם ביאהו מפרגנים לשמלות הכלה שלנו

מעצב שמלות כלה אריאל טולדנו
אין תגובות

Sorry, the comment form is closed at this time.


Notice: ob_end_flush(): failed to delete and flush buffer. No buffer to delete or flush in /home/arieltoledanoco/public_html/wp-content/plugins/google-webfont-optimizer/google-webfont-optimizer.php on line 372