קבעי פגישה עם אריאל בסטודיו שמלות כלה וערב בתל אביב

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

טלפון: (חובה)

נושא

שמלת כלה מושלמת? איך עושים את זה ?

בכמה פעולות מורכבות ובעיקר בהקשבה:
• פגישה אישית בסטודיו שלנו בתל אביב עם המעצב אריאל טולדנו וייעוץ פנים מול פנים עם מלא היחס האישי. בפגישה זו ישמע אריאל את רצונותיך וביחד תחליטו איזו שמלת כלה מהקולקציה החדשנית שלנו תתאים לך, איזה שילוב או בחירת עיצוב חדש המתאים לרצונותייך עם תביעת היד של אריאל.
• עיצוב והתאמת גזרת השמלה למידותייך תוך התחשבות ברצונותייך, קימורי גופך והדגשת החוזקים הטבעיים בטכניקות הוט קוטור קלסיות מסורתיות בשילוב עם טכנולוגיות תפירה מודרניות ברמה הגבוה ביותר שיש כיום.
• שימוש במחוכים אוספים ומחטבים בדרגות קושי שונות המקנים לך נינוחות וקלילות בתוך השמלה ומשאירים את דאגת ההלבשה התחתונה מאחורייך.
• לווי אישי של המעצב ומדידות לאחר בחירת השמלה ועד לחתונה בנוכחות אריאל טולדנו לכל אורך התהליך גמישות לשינויים והתאמות נוספות לגוף על מנת ליצור שלמות בגימורים ושביעות רצון שלך משמלת הכלה ב100%.
• אקססוריז נלווים ותכשיטים מאבנים יקרות ומתכות אצילות להשלמת המראה שעוצבו במיוחד לקולקציית שמלות כלה על ידי אריאל טולדנו תכשיטים.

צור קשר


Notice: ob_end_flush(): failed to delete and flush buffer. No buffer to delete or flush in /home/arieltoledanoco/public_html/wp-content/plugins/google-webfont-optimizer/google-webfont-optimizer.php on line 372